Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Kap mat gruan me të dashurin, burri i vret të dy brenda në makinë (FOTO)

Një burrë qëlloi dhe vrau gruan e tij dhe të dashurin e saj, një parking në Walmart në Oklahoma.

Sipas policisë, burri i veshur i gjithi në të zeza, hapi zjarri në parkingun e një qendre tregtare. Oficerët e Departamentit të Policisë thanë se gruaja dhe i dashuri i saj u gjetën pa jetë brenda makinës së tyre.

Dëshmitarët thanë se ai qëlloi 9 herë me armë në drejtim të tyre, duke i lënë të vdekur në vend.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="917522,917523,917524,917525,917526,917527,917528,917529,917530,917531"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore