Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Jo vetëm shoqet lodhen për foton perfekte, ja çfarë bëjnë djemtë për pozen e duhur në “Instagram” (FOTO)

Të gjithë e dimë se çfarë “sakrificash” bën një shoqe që t’i bëjë shoqes së saj foton perfekte për rrjetet sociale.

Por mesa duket jo vetëm vajzat kanë këtë shqetësim, pasi edhe djemtë i bëjnë foto njëri-tjetrit. Një version mjaft interesant e ka treguar moderatorja e njohur, Bora Zemani.

Kjo e fundit ka publikuar një foto ku shfaqen dy vëllezërit binjakë, Romeo dhe Donald Veshaj, teksa i bëjnë foto njëri-tjetrit. Romeo shihet i krekosur në foton e publikuar nga Boran duke pozuar, teksa Donaldi mundohet të kapë momentin super special!

“Jo vetëm shoqet për njëra-tjetrën! Ja çunat!”, shkruan moderatorja në postimin e saj që tërhoqi menjëherë vëmendjen.

[gallery ids="918226,918227,918228,918229,859499,918230,918231,918232,918233,918234,918235,886214,886210,886209,859518,859554,859513,859510,859497,859495,830032,699628,699592"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore