Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Jennifer Aniston poston videon duke qarë, 20 milionë për një muaj... (FOTO)

Ka vetëm një muaj në rrjetin social “Instagram” dhe aktorja e famshme e “Hollywood”-it, Jennifer Aniston, po bën namin.

Në një periudhë të shkurtër kohore ajo ka arritur që në profilin e saj të mbledhë plot 20 milionë ndjekës. Mesa duket fansat e saj kanë qenë duke pritur me padurim që edhe Jennifer të bëhet pjesë e rrjetëve sociale.

Për këtë arritje që bëri në “Instagram”, Aniston ndau një video paksa të vjetër të saj, në të cilën qante. “20 milionë ndjekës? Ky është një shënim falënderimi. Shumë faleminderit djema dhe vajza”, shkruan aktorja e famshme.

[gallery ids="907896,918199,907897,880627,880628,907895,918200,918201,918202,918203,880626,875553,880623,875552,875551,875550,875549,875548,875547,875546,875545,875544,875543,875542,875541,875540,875538,844196"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore