Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

I dënuari për drogë dhunon barbarisht biznesmenen në Lazarat (Foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lazarat, ku një i dënuar më parë për trafik droge, ka dhunuar një biznesmene grua, por më pas edhe pse është shoqëruar në komisariat është lënë i lirë.

Bëhet fjalë për A.B, 35-vjeç i dënuar për trafik droge dhe që ka dhunuar biznesmen grua L.B pas një konflikti të ndodhur në një prej magazinave në lagjen Kordhoce. Debati mes tyre ka nisur ne ambientet e pronës së të dhunuarës ku ajo ka kundërshtuar kërkesën e agresorit 35-vjeçar për të hyrë në ambientet e veta.

Ky debat ka ngjallur acarim e reagimin e të riut lazaratas i cili ka ushtruar dhunë duke i krijuar plagë të shumta në trup dhe gjymtyrë biznesmenes.

Menjëherë në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia duke e shoqëruar agresorin në komisariat por më pas është lënë i lirë. Ndërkohë që gruaja biznesmene ndodhet në gjendje të rënduar shëndetësore dhe psikologjike në spital, agresori u lirua nga policia.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore