Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

I biri u kap me vajza, Mbretëresha bën deklaratën e papritur (FOTO)

Mbretëresha e Anglisë doli dje të kalërojë mbi hamshorët e saj të zinj, e shoqëruar nga kryestallieri, Terri Pendri.

Mediat britanike raportojnë se mbretëresha dhe oborrtarë i kanë thënë djalit të saj, princit Andrew se e mbështesin dhe e besojnë plotësisht.

Princi ka marrë shumë kritika pas shfaqjes së tij në foto me një vajzë që ka qenë skllave seksi e pedofilit Epstein.

Një prej vajzave ka thënë se djali i mbretëreshës Elizabeth ka marrë pjesë në orgjitë me vajza të mitura, gjë që ai e ka refuzuar.

Në intervistën për BBC, princi tha madje se as nuk është shoqëruar me vajza të reja nëpër festa e në publik, gjë që u përgënjeshtrua menjëherë me disa foto që u publikuan nëpër gazetat britanike.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="917491,917492,917486,917487,917488,917489,917490,917493,917495,917496,917497,917498,917499,917500,917501,,,"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore