Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fotot që nuk duhen humbur, Tuna pozon nudo e fansat mbetën pa fjalë

Tuna Sejdi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është gjithashtu edhe mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, aty ku ndan me fansat foto e video të ndryshme.

Por së fundmi, ajo i ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj, teksa ka publikuar në “Instagram” disa foto ku shfaqet nudo.

Këngëtarja e njohur ka veshur vetëm një palë çizme leopard ndërsa shfaqet e shtrirë përtokë me një pellush që mundohet të fshihë pjesët intime. Ndërkohë në pozat në fjalë, këngëtarja duket tepër në formë dhe e tregon me krenari linjat e saj.

Me këto fotografi, Tuna ka lënë të kuptohet se po përgatit një projekt të ri. Ende nuk dihet nëse bëhet fjalë për një klip të ri apo një photoshooting, por sido që të jetë, të kënaqin syrin!

[gallery ids="894258,846713,917607,917608,792187,836495,917609,917610,894267,894268,894265,894266,894259,894257,894256,894255,894254,894253,846740,846730,836507,836508,832282"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore