Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Festuan bashkë “Halloween”, futbollisti francez vjen në Shqipëri dhe bën këtë gjest për Beatrix Ramosajn (FOTO)

Për “Halloween” të gjithë u habitën kur dy kushërirat e njohura, , Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj, u panë teksa festonin në Paris së bashku me dy futbollistët e famshëm Neymar dhe Mbappe.

Ishte Beatrix ajo që publikoi një foto në “Instagram”, ku shfaqej me kushërirën e saj dhe dy futbollistët. E nëse po mendoni se ka qenë thjesht një foto kalimtare, me siguri po gaboheni!

Mbappe ishte në Shqipëri për ndeshjen që u mbajt me Francën në stadiumin “Air Albania” dhe Beatrix ishte gjithashtu e pranishme në radhët e tifozëve.

Edhe pse ende nuk e ndjek në rrjetet sociale, futbolliste duket se nuk e ka harruar këngëtaren. Duket se ai është futur që të kontrollojë profilin e saj në “Instagram”.

Mbappe ka pëlqyer foton e fundit të Beatrix-it në stadium, veprim me të cilin sigurisht ka dashur t’i japë një sinjal këngëtares dhe ku i dihet.

[gallery ids="917868,917866,917869,917871,917872,917873,917874,901708,901707,901706,901705,917875,917876,917877,917878,917879,901703,901702,901701,901700,901704,917880,917881,917882,893087,880523,880433,880432,869846,869843,869844,869845,869842,869841,869840,869839"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore