Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

“Është punë e gjatë”/ Meta 90 minuta me Bashën dhe aleatët në Presidencë

Ka përfunduar takimi i Lulzim Bashës dhe aleatëve të tij me presidentin Ilir Meta. Takimi zgjati për 90 minuta dhe ende nuk dihet çfarë u diskutua. Basha nuk pranoi që të fliste për mediat.

Ndërsa aleati i tij, Dashamir Shehi tha se: "Presidenca do të dalë vetë më një deklaratë të saj. Kjo është punë e gjatë shumë.

Edhe zoti Basha do të mbajë një deklaratë më vonë, pasi të mbarojë takimin me ministrin e Jashtëm të Suedisë. Më mirë me ato letrat zyrtare që të mos bëhet rrëmujë".

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="917666,917667,917668,917669"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore