Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

"E dashuroj atë", modelja del në mbrojtje të partnerit (FOTO)

"E dashuroj atë", modelja del në mbrojtje të partnerit

Një histori dashurie midis një modele Instagrami, 26 vjeçe dhe partnerit të saj 54-vjeçar është bërë hit në internet, teksa çifti paragjykohet për diferencën e moshës.

Tabloided e kanë ngacmuar Sarah Russin në lidhje me marrëdhënien në çift dhe ajo ka mbrojtur lidhjen e saj të dashurisë duke thënë se Mason Reese nuk është një “babush me lek” (sugar daddy) për të.

Ajo thotë se ajo se ra në dashuri me Reese për shkak të personalitetit të tij tërheqës. Pas një bisede në Facebook, Mason dhe Sarah u takuan në Chiller Theater Expo në Neë Jersey dhe tashmë prej atij takimi kanë kaluar disa muaj që janë bashkë.

[gallery ids="772659,772666,772660,772669,772673,772672,772667,772668,772671,772670,772665,772664,772661,772662,772663,772658,772681,772680,772679,772678,772677,772682,772676,772675,772674,772683,772684,772685"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore