Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Denoncimi i gazetares: Gjyqtarit i vjedhin makinën, bëjnë krimin dhe ia kthejnë mbrapsht

Gazetarja Klodiana Lala shkruan se një gjyqtar i shkallës së parë ka rënë pre e një skeme kriminale.

Lala njofton në rrjetet sociale, se makina e gjyqtarit është vjedhur nga persona të paidentifikuar të cilët e kanë përdorur makinën në një ngjarje kriminale dhe më pas e kanë kthyer sërish.

Ngjarja që duket si skenar filmi është e zbuluar nga Policia, që më pas ka kontrolluar edhe shtëpinë e gjyqtarit, të cilin Lala nuk e ka zbuluar me emër, që nuk ka patur asnjë dijeni për atë që ka ndodhur në banesën e tij brenda një nate.

Denoncimi i plotë i Klodiana Lalës:

Policia troket ne dyert e nje gjyqtari te shkalles se pare. Me argumentin se i kane vjedhur makinen policia i kontrollon imtesisht shtepine. Gjyqtari nuk kishte asnje dijeni qe i ishte vjedhur makina. Por doli ne fakt qe mjetin ja kishin vjedhur, ja kishin perdorur ne nje ngjarje dhe ja kishin kthyer prape. Kjo e gjitha brenda nates. Ngjarja eshte me fakte te verteta. Por ama me duket se skenar filmi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore