Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Çmenduri! Nëna filmon të birin 6-vjeç duke ecur me… 130 km në orë (Fotot)

Një nënë ruse është duke u hetuar nga policia dhe zyrtarët e shërbimit për kujdesin e fëmijëve, pasi në një video që po qarkullon në rrjetet sociale shfaq të birin e saj 6-vjeç duke i dhënë makinës me shpejtësi marramendëse prej 130 kilometra në orë.

Videoja shokuese shfaq vogëlushin pranë timonit derisa lëvizte me shpejtësi prej 130 kilometra në orë. Në anën tjetër shumë persona që e kanë parë videon kanë kritikuar ashpër të ëmën që e postoi në internet.

E sikur kjo të mos mjaftonte, Agina Altynbayeva, 29-vjeçe, u është kundërpërgjigjur kritikëve duke u thënë se ?e jeton jetën ashtu si do?.

[gallery ids="917830,917829,917828,917832,917833,917835"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore