Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Aksident me viktima në Fushë Krujë, ndalohet 21-vjeçari

Një 65-vjeçare ka ndërruar jetë në një aksident të ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë-Thumanë.

Policia raporton se mjeti tip fugon, me drejtues 21-vjeçarin I.M., ka aksidentuar këmbësoren 65 vjeçare me inicialet S.B., e cila ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Polici për veprime të mëtejshme.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore