Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

23-vjeçarja e lidhur me milionerin 46 vite më të madh: U dashuruam me shikim të parë (Fotot)

A ekziston dashuria me shikim të parë?! Ky çift e pohojnë dhe shprehen se pavarësisht diferencës së madhe në moshë, ndjenjat e tyre janë reale dhe shumë të forta.

Najee Martin, pronare e një biznesi, dhe Charles Sciberras, po ashtu një biznesmen i fortë, tregojnë se kanë rënë në dashuri fill pas bisedave të tyre të para në rrjetin social Tinder dhe më pas në takimin e parë përballë.

Çifti nga Amerika, me një diferencë në moshë prej 46 vitesh, kanë rrëfyer se janë tejet të lumtur bashkë, ndërsa sfidë për ta ka qenë vetëm reagimi skeptik që kanë pasur nga familjarët, shkruan “Mirror”.

Ajo thotë se dashuria për Charles, 69-vjeç, iu forcua edhe më tepër kur kuptuan se intelekti i tyre përputhej mjaft mirë, e po ashtu edhe pamja fizike e të dyve ishte një shkendije për tërheqjet e para.

“Ndjenja e humorit dhe hijeshisë së Charles së bashku me pamjen dhe ambicien time të mirë, e bëri tërheqjen mes nesh edhe më të pamohueshme”, tha Najee, ndërsa foli edhe për planet e tyre për një fëmijë, të cilat i kanë shtyrë për pak më vonë.

[gallery ids="917684,917679,917680,917681,917682,917683,917685,917678,917686,917687"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore