Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U kap mat në momente intime, ja kush djali misterioz që i ka vjedhur zemrën Genta Ismajlit (FOTO)

Prej disa ditësh po qarkullon në rrjet një video ku shfaqet këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, në momente romantike me një djalë misterioz.

Teksa fansat e saj u bënë kuriozë që të mësonin më shumë rreth personit në fjalë, se kush ishte dhe çfarë pune bënte, u publikua edhe një tjetër video ku Genta shfaqej në publik me partnerin.

Ata kishin dalë së bashku në një club nate, ndërsa kërcyen dhe shkëmbyen puthje në buzë. Tashmë “Prive.al” ka zbuluar identitetin e mashkullit që i ka rrëmbyer zemrën këngëtares tonë.

Ai është turk dhe quhet Husen. Ky i fundit jeton mes Turqisë dhe Zvicrës, ku ka bizneset e tij.

[gallery ids="908596,908603,908605,908600,908599,914894,914895,916548,912839,912838,908608,908601,908607,908606,908598,908597,908594,904455,904454,904453,904447,904445,896307,904443,896308,896304,896305"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore