Nuk ndalen skandalet për princin britanik, dalin pamjet me supermodelen dhe prostitutat (FOTO)

Nuk kanë të ndalur skandalet për princin britanik Andrew. Në disa pamje të bëra publike shihet princi duke festuar me supermodelen gjermane Heidi Klum dhe ndihmësen e miliarderit pedofil, Ghislaine Maxwell.

Duka u fotografua duke shijuar momentet në shoqërinë e supermodeles në një klub natë ne New Jork në tetor të vitit 2000.

Në fotot e sikletshme, krahu i djathtë i pedofilit Epstein, Maxwell shihet me një paruke bionde, ndërsa Klum shihet e mbështetur të princi dhe të tre qeshin së bashku.

Ndërsa Heidi Klum mbante në kokë një paruke të zezë dhe buzët i kishte lyer flakë të kuqe.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.