Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Milioneri vesh gruan si ish-të dashurën, nuk e harronte dot (FOTO)

Çdo gjë dukej kaq perfekte mes stilistit milioner Philipp Plein dhe Lucia Bartolit, sidomos pasi ai e prezantoi publikisht si gruan e tij. Por, marrëdhënia e çiftit të famshëm nuk është aq përrallore!

Dizenjuesi gjerman ka bërë një gjest që lë vend për shumë dyshime. 41 vjeçari ka rikujtuar ish-të dashurën Justyna Gradek, duke e veshur bashkëshorten e tij Lucia me të njëjtin fustan që i dhuroi polakes kur ata të dy ishin të lidhur, vetëm se jo të kuq, por ngjyrë të bardhë.

Fustani është dizenjuar nga vetë Philipp, dhe siç ai e ka zakon, rrobat e firmës së tij ja vesh gjithmonë të dashurave modele. Megjithatë, duket se Plein nuk e ka harruar ende Gradek!

[gallery ids="917367,917372,917371,917370,917369,917368,917363,917364,917365,917366,917362,917361,917360,917359,917358,917353,917354,917355,917356,917357,917352,917351,917350,917349,917348,917343,917344,917345,917346,917347,917342,917341,917340,917339,917338,917333,917334,917335,917336,917337"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore