Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Meta ironik ndaj Arta Vorpsit: Më e mira në botë, u betua para noterit

Presidenti Meta i ftuar në studion e "Open" u ngacmua nga paneli se si ka mundësi që e para e listës së KED ka ngelur pa post.

Kësaj pyetje, Meta i ka dhënë një përgjigje ironike referuar edhe veprimit të saj për t'u betuar para noterit.

"Ajo është më e mira në botë. Vajti dhe u betua para noteres", u shpreh Meta, duke u shprehur se "Ç'rëndësi kanë notat, kur nuk ke integritet".

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore