Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Grabiten 4 arka me para në kishën e Shën Thanasit në Korçë

Është grabitur gjatë natës Kisha e Shën Thanasit në Korçë. Hajdutët kanë thyer derën e kishës dhe më pas janë futur brenda ku kanë marrë paratë që ndodheshin në arka.

Bëhet me dije se janë shkatërruar katër arka parash dhe një arkë me qirinj. Shuma e grabitjes nuk dihet ende.

Polica ndodhet në vendngjarje dhe po heton rastin.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="916408,916409,916407"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore