Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Ja çfarë bënte kryeministri kur stadiumi “shpërtheu” në “Rama ik”

Ceremonia e inaugurimit të stadiumit “Air albania” u shoqërua mbrëmjen e kaluar me thirrjet “Rama ik”.

Ky gjest i tifozëve është përshëndetur nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili ka publikuar edhe një foto, ku sipas tij, tregon gjendjen e Ramës në momentin që stadiumi brohoriste për largimin e tij.

“Edvin Mafia e pësoj si Çaushesku. Ai struket i tmerruar kur stadiumi çahej dhe ushtonte nga thirrjet e 20000 tifozëve “Rama Ik” duke përsëritur thirrjet e rumunëve për Çausheskun në dhjetor të vitit 1989. Nderim Tifozëve Kuq e Zi! E tmerruan Zografin Bis!! sb”, shkruan Berisha.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="916360,916347,916363,916348,916351,916362,916349,916350,916346,916353,916354,916355,916356,916359,916364,916366"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore