Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Dalin pamjet që fundosin princin/ Festa të çmendura me vajza të reja në rivierën franceze (FOTO)

Në një intervistë të dhënë për BBC, Princi Andrew foli në lidhje me marrëdhëniet e tij me miliarderin pedofil Jeffrey Epstein. Ai deklaroi se akuzat në drejtim të tij nuk janë të vërteta, duke theksuar fort se incidentet e supozuara nuk kanë ndodhur kurrë.

“Nuk ka ndodhur. Nuk kujtoj të kem pasur ndonjë takim me këtë zonjë, asnjë që të më vijë ndërmend”, deklaroi Princi Andrew.

Mirëpo, “Daily Mail” ka publikuar disa pamje të rralla, ku shihet princi i djersitur dhe duke festuar me vajza të reja.

Pamjet i përkasin viteve 2007 dhe janë realizuar në rivierën franceze. Në këto festa të çmendura shihet qartë princi duke kaluar momente të nxehta me vajzat dhe duke mos u shqetësuar aspak për praninë e kamerave.

Në një prej fotove, shihet Duka i York-ut teksa kalon momente me amerikanen Chris Von Aspen.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="916320,916321,916322,916323,916324,916325,916326,916327,916328,916329,916330,916331,916332,916333,916334,916335,916336,916337,916338,916339,916340,916341,916342,916343"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore