Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Bushati-Metës: Jep dorëheqjen, po i shërben mazhorancës si president kukull!

Në studion e "Open", Andi Bushati i rekomandoj dorëheqjen Presidentit Meta, pasi sipas tij me qëndrimin në detyrë po i shërben më tepër Ramës.

"Ne kemi një President pa pushtet dhe Rama po e shet në botë se kemi përplasje me Presidentin. Do të ishte më mirë të jepni dorëheqjen. Një presidenti që nuk i publikohet vendimi në Fletoren Zyrtare, nuk është President", u shpreh Bushati.

Por Presidenti Meta shprehet stoik në vendimin e tij për të mbajtur detyrën deri në përfundim të mandatit të tij, duke thënë se nuk do marrë lidershipin e opozitës por do luftojë për shqiptarët.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore