Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Super femër shqiptare”, Luana Vjollca i la të gjithë pa fjalë me look-un e saj seksi (FOTO)

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, i ka lënë të gjithë pa fjalë në puntatën e mbrëmjes së djeshme të emisionit të saj, “Shiko Kush Luan”.

Luana u shfaq e veshur me një veshje mjaft të veçantë dhe shumë stil, pasi nuk ishte as fustan dhe as pantallona. Moderatorja bukuroshe ka publikuar edhe disa foto në profilin e saj në “Instagram”, ku si gjithmonë është në super formë dhe seksi.

Pozat e saj janë pëlqyer shumë nga 1.6 milionë ndjekësit e saj, të cilët nuk i kursejnë asnjëherë komplimentet për Luanën. “Sa e bukur je Luana. Super femër shqiptare je, të dua bre, përfeksion”, janë disa nga komentet në foto.

[gallery ids="867444,867445,908650,900128,915846,915847,915848,915849,905591,908216,900117,900122,876288,876287,867446,873187,876289,864602,864604,864601,864599,864598,864596,858650,851919,850326,816493,816491,816492,816489"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore