Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Statistikat/ Mbyllet pjesa e parë, kush e dominoi sfidën Kosovë-Angli

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen Kosovë-Angli. Vetëm 30 minuta zgjati rezistenca e Kosovës pasi Winks arriti të shënojë dhe të heshtë të gjithë stadiumin “Fadil Vokrri”.

Një hutim i mbrojtjes së Kosovës bëri që Winks të depërtojë thjeshtë në zonë dhe të mposhtë portierin Muriq.

Vlen të theksohet se Kosova në këto 30 minuta po bën një lojë të hapur, duke qenë vazhdimisht në sulm.

Në foton e mëposhtme do gjeni edhe statistikat e pjesës së parë.

[gallery ids="916096,916084,915947,915946,915944,915943,915942,915941"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore