I duhet një person që të testojë hashashin, kompania ofron një rrogë prej 3000 dollarë në muaj

Ka tingëlluar mjaft e çuditshme oferta e një kompanie amerikane për një punë të pazakontë, megjithatë interesi nuk ka munguar. Americanmarijuana.org është duke kërkuar një person, i cili kundrejt një rroge mesatare prej 3000 dollarësh në muaj të tymosë marijuana çdo ditë, dhe që të ketë një farë njohurie nga cilësia e kësaj droge të përshkruar si gjysëm të ligjshme.

Personat e punësuar, përveç pagesës së majme, do të përfitojnë falas edhe pajisje të ndryshme që përdoren për konsumin e hashashit. Si pjesë të punës ata do të kenë edhe testimin e prodhimeve të ndryshme të kanabisit, që nga vaji e deri te produkte të ngrënshme.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.