Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

I duhet një person që të testojë hashashin, kompania ofron një rrogë prej 3000 dollarë në muaj

Ka tingëlluar mjaft e çuditshme oferta e një kompanie amerikane për një punë të pazakontë, megjithatë interesi nuk ka munguar. Americanmarijuana.org është duke kërkuar një person, i cili kundrejt një rroge mesatare prej 3000 dollarësh në muaj të tymosë marijuana çdo ditë, dhe që të ketë një farë njohurie nga cilësia e kësaj droge të përshkruar si gjysëm të ligjshme.

Personat e punësuar, përveç pagesës së majme, do të përfitojnë falas edhe pajisje të ndryshme që përdoren për konsumin e hashashit. Si pjesë të punës ata do të kenë edhe testimin e prodhimeve të ndryshme të kanabisit, që nga vaji e deri te produkte të ngrënshme.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore