Gruaja më e bukur në botë shkakton tërmet, ditëlindja e nxehtë me 9 meshkuj (Fotot)

Ajo është cilësuar si femra më seksi në botë dhe më 23 nëntor feston 40-vjetorin e saj.

Por përpara ditës së saj të madhe, Kelly Brook e festoi ditëlindjen e 40-të pak më herët me miqtë e saj në radio Heart të Premten.

Ajo festoi me 9 meshkuj të zhveshur, të cilët dhuruan skena të nxehta.

‘Kjo është si ditëlindja më e mirë që kam pasur ndonjëherë në tërë jetën time’, duke konfirmuar se i ka pëlqyer.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.