Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Gardistja “përvëluese”, njihuni me bjonden seksi që mbron presidentin (Fotot)

Vajzat ruse konsiderohen si ndër femrat më të bukura dhe më seksi në planet.

Dhe si të tilla, ato tërheqin vëmendjen e mediave të huaja, sidomos nëse mbrojnë presidentin, Vladimir Putin. Një prej tyre është edhe Anna Krhamtsova, e cila u zgjodh si vajza më e bukur e Gardës Kombëtare ruse.

31-vjeçarja, e cila është edhe nënë e një fëmije arriti të fitojë një garë, ku pjesëmarrës ishin me mijëra ruse të tjera.

Anna, e cila vjen nga një familje që prej vitesh ka shërbyer në ushtri, mori më shumë se 57,000 mijë vota. Babai i 31-vjeçares ka qenë pjesë e ushtrisë për 30 vite, ndërsa nëna e saj shërbente në forcat e sigurisë.

Gardistja bën pjesë në forcat të cilat kanë përgjegjësi të drejtpërdrejtë për sigurinë e Putin.

[gallery ids="916122,916118,916117,916119,916125,916126,916121,916123,916124,916127,916128,916120"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore