Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E veshur me fustan rrjetë dhe me këmbën e ngritur, Armina Mevlani ka një mesazh për të gjithë (FOTO)

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, ka publikuar një ditë më parë një fotografi ku tregon se ka pasur njerëz mosbesues për faktin se ajo një ditë do t’ja dilte mbanë.

Në foton e publikuar në “Instagram”, ajo shfaqet e ulur brenda një makine, me njërën këmbë të ngritur. Veshur mbante një fustan të zi me rrjetë. Krahas fotos Armina shkruan edhe një mesazh, se një grua ka gjithmonë forcë për të ecur përpara.

“Veprimi më i fortë për një grua është që ajo të dojë vetën e saj, të besojë dhe të shkëlqejë kundrejt të gjithë atyre që besuan se ajo s’do t’ja dilte mbanë”, shkruan partnerja e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenit.

[gallery ids="851600,862221,878746,878745,878744,878742,914059,915838,914068,914067,914066,914065,914063,901860,894078,883724,882753,862229,862228,862227,862232,826553,826395,826552,817203"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore