Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

'E kuqe flakë', Alesia Bami fiton vëmendjen e të gjithëve (Fotot)

Alesia Bami vijon të postojë foto të nxehta në rrjetet sociale. Së fundmi bukuroshja e ekranit ka pozuar me një fustan të kuq, ku nxjerr në paj të gjithë hiret e saj dhe format bombastike.

Në një ditë kur luan edhe Kombëtarja e futbollit, nuk mund të mungonte ngjyra e kuqe. Sigurisht që nuk kanë munguar komentet e shumta komplimentuese.

[gallery ids="916072,916065,916068,916074,916070,916073,916071,916069,916067,916066,916064,916063"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore