Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Sa e ka rrogën Rezart Veleshnja në "Shiko Kush LUAN"?!

Spektakli "Shiko Kush LUAN" nuk nis asnjëherë njësoj dhe kësaj here dy kapitenët e skuadrave Rezart Veleshnja dhe Florian Binaj kanë zgjedhur të hyjnë në skenë me rrobdishame.

Por çfarë kërkojnë ata me këtë gjest, ndërsa Flori po negocionte për pikë, Rezi kërkoi rritje rroge.

"Dua të ma rrisësh rrogën në 2.5 milionë nga 2 që e kam" tha ai.

Ndërsa Luana duke iu drejtuar audiencës tha se Rezi sapo kishte bërë publike rrogën e tij. Të jetë vërtetë kaq?!

[gallery ids="915455,915454,914150,914145,914147,914149,908752,914148,908751,914144,908753,908748,914143,914151,908749,900118,900116,914146,908750"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore