Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Muskujt rrezikonin t'i shpërthenin, modelja bind "bishën" ruse të shfryjë krahët (FOTO)

23-vjeçari nga Rusia, Kiril Tereshin, rrezikonte të vdiste po të mos hiqte muskujt e rremë që kishte vënë në trup.

Kirurgët thanë se Kirili kishte injektuar 3 litra nga një lloj xheli me çmim të lirë, i ngjashëm me vazelinën, dhe jo “sintol”, siç kishte deklaruar më parë.

“Bodybuilder” u bind më në fund që t’i nënshtrohet operimit pas një ndërhyrjeje nga Alana Mamaeva, një modele e famshme ruse, e cila nisi një fushatë për të mbledhur fonde për operimin e tij, pasi Kirili kishte thënë që nuk kishte para për ta hequr materialin nga krahët.

Mjekët thonë që Kirili është shumë me fat që dëmi që i ka shkaktuar ky material nuk i është përhapur në të gjithë trupin.

[gallery ids="915410,915409,915408,915407,915406,915405,915398,915403,915402,915400,915399,915397,915396,915395,915394,915401,915404"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore