Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Mes zemrash e puthjesh, Marsida Qatja publikon foto me burrin

Mes zemrash e puthjesh, Marsida Qatja publikon foto me burrin

Marsida Qatja, në banesën e së cilës humbi jetën një person dhe u plagos një tjetër ka shpërndarë një fotografi të bashkëshortit të saj, i cili aktualisht vuan dënimin në një prej burgjeve gjermane.

Dyshja shfaqet duke folur në kamer, dhe fotografinë e të shoqit, Qatha e shoqëron me disa emoji zemrash dhe puthjesh.

Ju kujtojmë se ngjarja e ndodhur në Kavajë, ku Dritan Haxholli humbi jetën pasi u qëllua me armë nga efektivi Bledar Toçi zgjoi interes të veçantë për jetën private të së shumëpërfolurës Marsida Qatja./TCH

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="906402,906403,892240,906405,915327,906410,906409,892238,892239,892245,892241,906404,892243,892244,892246,892247,892194,892195,892196,892197,892198,892200,892201,906406"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore