Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kjo 65-vjeçare ngel në "klasë" edhe vajzat e reja (FOTO)

Ajo është konkurrente në ‘Dancing with the stars’ në Britaninë e Madhe për këtë vit. Ish-modelja Christie Brinkley, 65 vjeçe bëri të gjithë të kthenin kokën nga ajo teksa u fotografua në rrugë e veshur me një palë pantallona atë shkurtra të ngjitura pas trupit.

Me fizikun prefekt dhe buzëqeshjen e përhershme në fytyrë, ajo pa dyshim i ngel në klasë dhe vajzat e reja.

[gallery ids="843446,843445,843444,843443,843442,843441,843440,843439,843438,843437,843436,843435,843434,843433,843432,843431,843430,843429,843428"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore