Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kelly Brook e tepron, pozon nudo me të dashurin e saj (FOTO)

Modelja dhe aktorja angleze Kelly Brook është shpallur femra më e bukur në botë nga shkencëtarët e Universiteti të Teksasit, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Kjo për shkak të pamjes dhe linjave të saj fizike.

Ajo së fundmi ka publikuar lakuriq së bashku me të dashurin e saj, Jeremy Parisi.

Çifti i njohur ka pozuar zhveshur pranë një shkëmbi, në bregdet.

E në fakt fotografia e tyre është komentuar gjerësisht në mbarë botën

[gallery td_select_gallery_slide="slide" ids="915441,915439,915438,915440,915437,915435,561651,561653,561658,561657,561656"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore