Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Ish-deputeti i hapi lokal? Rudina zbulon emrin dhe e falenderon: Është i zgjuar...

Moderatorja Rudina Dembacaj ka zbuluar më në fund emrin e ish-deputetit, për të cilin u tha se la bashkëshortin, Aleksandër Varfaj.

Në një video të postuar në rrjetet sociale, gjatë një darke inauguruese ajo shpreh falenderimin e saj për personin në krah:

“Si fillim falenderoj Markun që besoi tek unë. Është dhe i zgjuar se besoi te njeriu i duhur!” tha Rudina para të pranishmëve duke mos kursyer batutat dhe komplimentet për të.

E pas shumë aludimeve zbulohet se fjala është për biznesmenin dhe ish-deputetin që pati probleme me drejtësinë, Mark Frrokun. Kujtojmë që Frroku humbi bashkëshorten pak kohë me parë nga një sëmundje e rëndë. /Story.al

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="915169,915168,915170,915167,915173,915171,915172"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore