Cila është këngëtarja që dëshiron të puthë Sergio?!


Mbrëmja e sotme në “Shiko kush LUAN” kaloi me shumë humor, argëtim e mbi të gjitha me deklarata të papritura. U zbulua se Elvana Gjata qenka artistja që këngëtari Sergio pëlqen më së shumti falë lojërave të realizuara në studio.

Një prej këtyre lojërave ishte edhe “Basket”.

Këngëtari Sergio ishte i ftuar këtë të shtunë në emision e pikërisht në këtë lojë u pyet se nëse puthjen e parë do e jepte sot, me cilin personazh të njohur shqiptar do donte ta ndante.

Këngëtari tejet i pëlqyer nga vajzat tha emrin e Elvana Gjatës duke treguar publikisht pëlqimin ndaj saj.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.