Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ti më bëre të qaj se më more Lorikun”, bashkëshortja e Canës habit me përgjigjen që i jep ndjekëses: Jeta jote... (FOTO)

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë. Monika është në pritje të një vajze dhe që tani ia kanë vendosur emrin.

Ditën e sotme, gruaja e Lorikut ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me fansat e saj në “Instagram”, të cilët kanë qenë mjaft kuriozë për gjëra të ndryshme. Ajo u ka kthyer përgjigje ndjekësve në lidhje me shtatzëninë dhe jo vetëm.

Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen ka qenë një shkrim i revoltuar nga një ndjekëse. Duke ofenduar Monikën ajo i shkruan: "Ti ma more Lorikun tim, të urrej, mendoj se Zoti një ditë do të të jap një jetë të keqe, ti më bëre të qaj".

Bashkëshortja e Canës ka ruajtur qetësinë dhe i është përgjigjur ndjekëses duke i dhënë madje shpresë se “jeta e saj do jetë më e bukur”. "Shpresoj që jeta jote të jetë më e mirë se kaq. Mrekullitë ndodhin", u përgjigj Monika.

[gallery ids="914488,914489,914490,914491,914487,700515,914492,914493,914494,914495,914496,914497,914499,914500,914501,914502,914503,914504,914505,914506,914507,914508,914509,295589"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore