Tragjike, 15-vjeçarja vdes pasi konsumoi drogën që kushton 400 lekë (Fotot)

Një vajzë 15-vjeçare në Britani ka ndërruar jetë pasi mori drogë që kushtonte vetëm 2.50 paund ose rreth 400 lekë, ka zbuluar një shef policie.

Leah Heyes u rrëzua dhe vdiq në një parking makinash në North Yorkshire, pasi mori një dozë të vogël ekstazi.

Vdekja e saj ka shkaktuar polemika mbi kontrollin ndaj drogës në Britani.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.