Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Shqipëria shënon golin e parë me Bekim Balaj, shokohet Andora që në minutat e para

Bekim Balaj ka shënuar golin e parë në Elbasan Arena, në sfidën që kuqezinjtë po luajnë ndaj Andorës. Sulmuesi nuk ka gabuar pas një topi që ka dhënë për shkodranin mesfushori Odise Roshi.

Shqipëria po luan me skemën 3-5-2. Mbrojtja me Ismajlin, Gjimshitin dhe Veselin dhe në qendër të mesfushës risitë janë Ramadani dhe Ndoji, ndërsa nga krahët luajnë Roshi dhe Trashi që i kanë dhënë frymëmarrje skuadrës për të qenë sa më afër portës.

Si titullarë e nisur edhe Memushaj, që mban edhe shiritin e kapitenit në këtë ndeshje.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore