Rasti befasues, aktorja e dashur kalon tek filma porno (Fotot)

Ka shumë raste ku profesioniste të fushave të ndryshme kanë hequr dorë nga karriera, duke iu futur pornos. I tillë është edhe rasti i Maitland Ward, e cila ka qenë protagoniste e një prej serialeve më të famshëm të Disney TV në vitet 90, “Boy Meets World”, një komedi familjare. Tani ka vendosur të bëjë porno.

42-vjeçarja, e cila ka luajtur gjithashtu edhe në filma të tjerë familjarë, thotë se kur kishte lexuar skenarin, ishte habitur që një prodhim pornografik mund të kishte material aq të mirë nga ana artistike.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.