Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Luftë në palestër/ Grushte, shkelma e leva kokës pas sherrit mes të rinjve (Foto)

Disa pamje të publikuara në mediat britanike tregojnë momentin kur disa burra që gjendeshin në një palestër rrihen barbarisht me njëri tjetrin.

Bëhet fjalë për pamje që tregojnë një 'luftë' me grushte, shkelma e shufura hekuri brenda një qendre palestre në Essex, Angli.

Siç bëhet e ditur, një djalë 17-vjeçar mori plagë të rënda dhe një 27-vjeçar pësoi një prerje mbi syrin e tij, tha policia e Essex në një deklaratë.

[gallery ids="913401,913402,913403,913404,913405,913406,913407"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore