Vera Grabocka bën postimin e rrallë, ja fotoja e së bijës që mori vëmendjen menjëherë (FOTO)

Regjisorja e njohur, Vera Grabocka, ka qenë gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private, edhe pse ka një martesë shumë vjeçare me Timo Fllokon.

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku poston foto e video nga puna që bën, por rrallëherë imazhe të familjes. Por së fundmi, ajo ka vendosur që ta ‘thyej’ këtë rregull.

Vera ka publikuar një foto të vajzës së saj, Linda, e cila jeton prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.  Fotoja ka marrë me mijëra pëlqime dhe shumë komente pozitive.

Linda Flloko njihet për një miqësi shumë të ngushtë me Alketa Vejsiun, madje e quajnë veten motra të njëra-tjetrës.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.