Trump përqafon Melanian në mes të erës dhe të ftohtit, por ja detaji që turpëroi presidentin (Foto)

Presidenti amerikan Donald Trump u fotografua teksa përqafonte bashkëshorten e tij Melania, e cila po dridhje nga i ftohti.

Çifti po largohej nga New York-u, pasi Trump kishte mbajtur një fjalim në Klubin Ekonomik, Por, 73-vjeçarit i ndodhi sërish një incident i vogël.

Për të dytën herë brenda pak kohë, shefit të Shtëpisë së Bardhë i ishte ngjitur një letër higjienike në këpucë.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.