“Sy bojëqielli”, Roza Lati prezanton me mashkullin e saj të ëndrrave: Ke edhe lek githë ky çun… (FOTO)

Moderatorja e njohur, Roza Lati, ka shpërndarë së fundmi në “Instastory” një pjesë foto ku shfaqet me lek në duar. Ndërkohë këtë pozë ajo ka vendosur që ta shoqërojë me këngë e saj të preferuar. Kjo këngë i drejtohet një djali simpatik, me sy blu dhe me lek.

“I bukur simpatik, me sy bojëqielli po kalon. Hajde zemra e vogël më trego pak ku po shkon. Ke dhe lekë gjithë ky çun, po kush t’ka lon ty në kom. Në telefon është mami se ka shkuar edhe pak vonë”, është pjesa e tekstit që Roza ka menduar të ndajë me ndjekësit e saj.

Mos vallë në këtë mënyrë Roza po tregon karakteristikat që duhet të ketë një djalë për të qenë i dashuri i saj? Fansat në këtë përfundim kanë arritur.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.