Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Moderatoja bukuroshe e ekranit jep një mesazh për ata që duan suksesin: Definitivisht mendoj se nëse... (FOTO)

Moderatorja bukuroshe e ekranit shqiptar, Luana Vjollca, është një ndër emrat më të përfolur në showbiz-in shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku ndan me 1.6 milionë ndjekësit e saj foto e video nga jeta private dhe ajo profesionale.

Së fundmi, Luana ka postuar në “Instastory” një foto të saj ku krahas shkruan: “Puna, Puna dhe vetëm puna. Definitivisht mendoj se nëse punoni drejt asaj që ju ëndërroni dhe synoni, do ta realizoni”.

Ky është një mesazh që moderatorja ka vendosur që t’u japë të gjithë fansave të saj, të cilët dëshirojnë që të arrijnë majat në punën që duan.

[gallery ids="809191,810621,810623,810624,900128,900117,905591,900129,908650,908216,912032,908652,908653,900122,876288,876289,873187,867446,867445,876287,867444,864603,864602,864604,864599,864600,864601,864597,864598,864596"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore