Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Forca e dardanëve, motra e portierit të Kosovës ndez rrjetin (Fotot)

Me sukseset që ka arritur kohët e fundit, përfaqësueses së Kosovës sa vijnë e i rriten ndjekësit. Por njëra prej tyre është tejet e veçantë. Bëhet fjalë për motrën e portierit Arijanet Muriç, Amrën, e cila sipas mediave vendasve konsiderohet si një prej tifozeve më seksi.

Amra është prezente në çdo ndeshje të Kosovës dhe para ndeshjes për të mbështetur në çdo moment vëllain e saj, të cilit nuk i janë besuar shumë starte.

Megjithatë prezenca e saj në shkallët e stadiumit, padyshim që është një forcë për të vëllain por edhe për të apasianuarit e tjerë të futbollit. Portieri Muriç aktualisht luan për Nottingham Forest, ku është i huazuar nga gjigandët e  Manchester City-t.

[gallery ids="912368,912372,912373,912370,912375,912374,912363,912367,912366,912364,912365,912369,912362,912371"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore