22 foto që tregojnë ndryshimet drastike në 20 vite

Askush nuk mund ta vërë në diskutim që avancimi i teknologjisë na ka bërë që të ndryshojmë edhe stilin e jetesës.

Kush është të paktën mbi 25 vjeç di të dallojë edhe ndryshimet e mëdha që kanë ndodhur në dy dekada më parë, ndërsa ata më të vegjlit nuk arrijnë t’i konceptojnë se është vepruar më parë.

Nga Google tek takimet e dashurisë, jeta në 20 vite ka ndryshuar në mënyrë drastike.

Në fotogalerinë e mëposhtme keni disa ndryshime, se si ishin apo funksiononin gjerat në 1999 dhe sot, dallimi është i qartë:

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.