Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Zbulohet letra/ Divorci i Princeshë Dianës, çfarë kërkoi urgjentisht Mbretëresha

Në adresë të Princeshë Dianës është dërgua një letër nga Mbretëresha duke i kërkuar asaj të divorcohej nga Princi Charles, këtë e ka  pohuar komentatori mbretëror Angela Mollard.

“Kështu ishte në 1995, ku ajo foli hapur për vështirësitë e saj martesore. Dhe Mbretëresha shpejt i dërgoi një letër Dianës dhe i tha” duhet të divorcohesh “dhe kjo u përfundua në 1996"

Në 1995 martesa e Dianës me Princin Charles ishte copëtuar dhe ata ishin ndarë për disa vjet.

Ndër zbulimet skandaloze, qe Diana i bëri Martin Bashir ishte pretendimi se kishte pasur tre persona në martesën e saj.

[gallery ids="911218,911219,911217,911223,911221,911215,911213,911216,911224,911214,911212,911220,911211,911210,911209"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore