Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Vajza të mbuluara, fëmijë pa prindër; brenda kampit të ferrit ku ndodhen 80 shqiptarë (Fotot)

Fëmijë të vetmuar, grupe familjesh pa baba, pluhur, tym dhe shumë trishtim. Atmosfera në kampin Al-Hawl, ku ndodhen familjarët e luftëtarëve të vdekur të Shtetit Islamik, është mishërimi i tragjedisë që ka prekur këta njerëz.

A2 sjell foto ekskluzive brenda kampit, ku mendohet të jenë rreth 80 shqiptarë, mes gati 80 mijë personave që besohet se janë aty.

Gazetari Julian Kasapi dhe operatori Endrit Myftari, prej disa ditësh ndodhen në Siri. Mesohet se shqiptaret ndodhen në seksionin më të radikalizuar të kampit.

[gallery ids="911320,911321,911322,911323,911324,911325,911326,911327,911328,911329,911330,911331,911332,911333,911334,911335,911336,911337,911338,911339,911340"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore