Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Të çudishme dhe fantastike, ja vendet që as nuk i kishit imagjinuar (Fotot)

Të gjithëve na pëlqejnë udhëtimet dhe të eksplorojmë vende që nuk i kemi parë kurrë. Rruzulli tokësor të ofron plazhe, peizazhe natyrore të mrekullueshme,male, kështjella mesjetare, shpella, lumenj e shumë e shumë gjëra që shpesh herë bëhen objekt studimi për studiuesit.

Ndërsa turistët që i eksplorojnë këto vende, thjesht mahniten nga bukuritë me të cilat ndeshen dhe nuk ngurrojnë që të bëjnë foto, edhe në vende që në dukje duken mjaft të rrezikshme deri në atë pikë sa mund të humbësh edhe jetën.

[gallery ids="911190,911186,911189,911185,911184,911183,911188,911187,911191,911182,911181"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore