Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Sherr për pronat/ Masakër brenda në gjykatë, ish-polici vret me 22 plumba 2 persona (FOTO)

Tre persona vdiqën në sallën e gjyqit në Tajlandë. I pandehuri mori një armë zjarri dhe qëlloi në mes të procesit gjyqësor.

Thanin Chantratip, një polici i dalë në pension, qëlloi për vdekje paditësin dhe avokatin e tij përpara se ai vetë të vritej nga policia.

Dëshmitarët thanë se ai qëlloi me një armë Glock 22 herë, pasi debatoi me avokatin e paditësit. Ish-polici po përballej në gjyq për një çështje pronash.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="910697,910698,910699,910705,910710,910700,910709"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore